HURÁ, MÔŽEME ŠPORTOVAŤ !!

October 11, 2018

Srdečne pozývame MALÝCH aj veľkých otestovať nové športovisko! Plocha je pripravená, basketbalové koše osadené, volejbalový set čaká na devínsky tím ...  OZ ĎAKUJE obetavým manželom Maruščákovcom a všetkým podporovaťeľom! Dokončenie do terajšej podoby však stálo o kus viac eur než sme počítali - viete nám pomôcť dofinancovať športovisko? VOPRED ĎAKUJEME - veríme, že to za to stojí! Slávnostné otvorenie plánujeme na október, pred tým ešte brigádku :) na úpravu okolia - hľadiska :)

Aktuálny stav vyzbieraných a investovaných financií nájdete tu:

IDEME DO FINÁLE!

December 10, 2017

Nech sa páči tohtoročný sumár o ŠPORTOVISKU + ponuka diel z benefície

Projekt PODPORILI

BENEFÍCIA pre "ŠPORTOVISKO"

September 28, 2017

29. 9.  2017 o 18:00 / DK Devín

VYZBIERALI SME 9 048 EUR

ĎAKUJEME A POKRAČUJEME!!

ŠPORTOVISKO v areáli základnej školy

February 28, 2017

Začali sme! Po dvoch rokoch od myšlienky zrekonštruovať športové ihrisko v areáli základnej školy na Kremeľskej ulici, jediné v Devíne, máme za sebou prvú etapu prác!

 • Projekt „ŠPORTOVISKO" je iniciatíva ľudí z občianskeho združenia Deti Devína na obnovu rozbitej asfaltovej plochy, pôvodného športového ihriska, v areáli našej Základnej školy na moderné viacúčelové športové ihrisko. Revitalizované ihrisko ponúkne veľký výber kolektívnych športov: streetball, basketbal, minifutbal, volejbal, hokejbal, floorbal.

 

 • Nové športové ihrisko bude počas vyučovania k dispozícii žiakom našej školy po vyučovaní, počas víkendov a školských prázdnin bude športovisko prístupné obyvateľom Devína.

 

 • Povrch ktorý bude použitý je liaty TARTANOVÝ POVRCH so zásypom farebným EPDM granulátom. Jedná sa o umelý povrch kladený finišérom. Vhodný najmä na atletiku a školské ihriská. Tento typ povrchov patrí medzi to najkvalitnejšie, čo sa dá v tomto odbore urobiť.

 

 • S realizáciou projektu sme začali v máji 2014 zbierkou na Devínske Športovisko - v priebehu troch mesiacov sa vyzbieralo vyše 2.000 EUR
  V decembri 2014 sme podpísali dohodu o vzájomnej spolupráci so správcom Mestskou časťou Bratislava - Devín a nájomcom School s.r.o. , vybrali sme dodávateľa Funny Sport, s.r.o.
  V Dome kultúry Devín a Devínskom kostole Sv. Kríža sme zorganizovali benefičné koncerty pre "Športovisko", výťažok bol zatiaľ 1400 EUR.
  Zorganizovali sme Vianočný bazár spojený s koncertom Szidy Tobias, výťažok 1.880 EUR. Podarilo sa nám získať grant od Slovenskej Sporiteľne vo výške 5.000 EUR
  Zorganizovali sme dobrovoľnícku brigádu na vyčistenie plochy a jej okolia od nánosov hliny a spoločne sme pripravili terén na položenia základnej vrstvy.

V decembri 2016 firma Funny Sport, s.r.o. položila základnú vrstvu v hodnote 9.236,33 EUR

 

 • PRE AKTUÁLNY STAV FINANCIÍ KLIKNITE NA ŠÍPKU "FINANCIE" :)

 

Radi by sme Vás požiadali o pomoc aby sme mohli športovisko dokončiť.

 

Číslo účtu pre športovisko: SK1611000000002920914074

Please reload

© 2017 "Deti Devína - Naša Materská škola" občianske združenie /proudly created with Wix.com